Home Розпорядження Про перенесення 31-ї сесії Новодністровської міської ради VIІ скликання
Про перенесення 31-ї сесії Новодністровської міської ради VIІ скликання
Четвер, 27 квітня 2017, 18:22

Новодністровський міський голова

25 квітня 2017 р. №  96-р м. Новодністровськ

Про перенесення 31-ї сесії Новодністровської міської ради

VIІ скликання

Відповідно до ст.ст.46,50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", у зв’язку з перебуванням міського голови у відрядженні:

1. Перенести 31-у сесію Новодністровської міської ради VIІ скликання  на 25 травня 2017 року. Засідання провести в залі засідань міської ради. Початок о 1000 год.

2. Для попереднього розгляду питань, що вносяться до порядку денного  31-ї сесії Новодністровської міської ради VІI скликання провести засідання постійних депутатських комісій відповідно:

• 15.05.17р. о 1400 год. засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку;
  • 16.05.17р. о 1400 год. засідання комісії з питань житлово–комунального господарства, благоустрою, побутового обслуговування населення;
  • 17.05.17р. о 1600 год. засідання комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення та духовного відродження;
  • 18.05.17р. о 1700 год. засідання комісії з питань будівництва та врегулювання земельних відносин;
  • 22.05.17р. о 1400 год. засідання комісії з питань регламенту, законності та регуляторних актів.

3. Провідному спеціалісту відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю Рачинській М.В. повідомити депутатів та запрошених про перенесення 31-ї сесії Новодністровської міської ради VІI скликання.

Секретар міської ради                                             Н.Кримняк