Home Розпорядження Про проведення сьомого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради
П'ятниця, 05 травня 2017, 12:41

Новодністровський міський голова

05 травня  2017 р. №104-р м. Новодністровськ

Відповідно до ст.53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації»:

1. Провести сьоме засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради 07 червня 2017 року.

Місце проведення – зала засідань міської ради

Початок роботи – 1400 год.

2. На розгляд виконавчого комітету винести такі питання:

1) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету (за заявою фізичної особи підприємця Задунайської Н.М.)

2) Про присвоєння поштових адрес (за заявою Слободянюка О.В.)

3) Про надання матеріальної допомоги

3. Визначити відповідальних за підготовку питань та проектів рішень відповідно:

Сабаш С.В. – питання №1

Черватюк М.О. – питання №2

Магденко Г.Б. – питання №3

4. Виконавцям надавати на засідання комісій завізовані проекти рішень виконкому згідно Регламенту виконавчого комітету.

5. Для попереднього розгляду питань, що вносяться до порядку денного 7-о засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради провести засідання постійно діючих комісій, відповідно:

• 30.05.17р. о 1400 год. засідання комісії з питань житла;
  • 30.05.17р. о 1500 год. засідання комісії з питань оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна суб’єктами господарювання;
  • 30.05.17р. о 1600 год. засідання комісії з питань архітектури;
  • 31.05.17р. о 1400 год. засідання комісії з гуманітарних питань;
  • 31.05.17р. о 1500 год. засідання комісії з питань економіки та фінансів;
  • 31.05.17р. о 1600 год. засідання комісії з питань житлово-комунального господарства.

6. Начальнику відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю Здебняк Л.П.:

6.1. Ознайомити начальників управлінь, відділів міської ради з даним розпорядженням.

6.2. Забезпечити членів виконавчого комітету матеріалами проектів рішень та повідомити їх про час проведення засідань комісій та засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                    А.Болдашев